💙 Tough meets sleek — own the time, own the moment.
| ASIN | B0CQNZT8LB |
| Additional Features | Water Resistant |
| Age Range Description | Adult |
| Band Color | Turquoise |
| Band Length | 21.5 Centimeters |
| Band Material Type | Resin |
| Band Width | 26.1 Millimeters |
| Best Sellers Rank | #457,006 in Clothing, Shoes & Jewelry ( See Top 100 in Clothing, Shoes & Jewelry ) #2,018 in Men's Wrist Watches |