| ASIN | B09VN53LKS |
| Active Ingredients | Glycolic Acid, Salicylic Acid |
| Additional Features | Exfoliating |
| Best Sellers Rank | #11,641 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #254 in Facial Treatments & Masks |