| ASIN | B0BMVQ2TK6 |
| Age Range Description | CHILDREN |
| Animal Theme | Cat and Deer |
| Are Batteries Required | No |
| Best Sellers Rank | 53,996 in PC & Video Games ( See Top 100 in PC & Video Games ) 1,200 in Nintendo DS Games |
| Brand Name | Magic Mixies |
| Collection Name | Magic Mixlings |
| Colour | Multicolor |
| Customer Package Type | FFP |
| Customer Reviews | 4.3 4.3 out of 5 stars (406) |
| Edition | limited |
| Educational Objective | Dexterity |
| Global Trade Identification Number | 08056379134879 |
| Included Components | Mixling |
| Inner Material | Plastic |
| Is Assembly Required | No |
| Is Autographed | No |
| Item Dimensions | 50 x 50 x 28 centimetres |
| Item Dimensions L x W x H | 50L x 50W x 28H centimetres |