| ASIN | B0BHN4GH35 |
| Benefits | Removes Dirt and Impurities |
| Best Sellers Rank | 614,235 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 526 in Replacement Under-Sink Water Filters |
| Brand Name | Bluevua |
| Compatible Water Purifier Models | Bluevua RO100ROPOT |
| Customer Reviews | 4.7 4.7 out of 5 stars (592) |
| External Testing Certification | SGS |
| Included Components | Replacement Filter x 1 |
| Item Dimensions D x W x H | 10.9D x 10.9W x 35.1H centimetres |