title: "HandyMark Drywall Marker 2-Pack #HM1002-BF"
brand: "handymark"
price: "Rp1238384"
currency: IDR
in_stock: true
category: "DIY &amp; Tools"
url: https://www.desertcart.id/products/48719644-handymark-drywall-marker-2-pack-hm1002-bf
store_origin: ID
region: Indonesia
---
# HandyMark Drywall Marker 2-Pack #HM1002-BF
**Brand:** handymark
**Price:** Rp1238384
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** HandyMark Drywall Marker 2-Pack #HM1002-BF by handymark
- **How much does it cost?** Rp1238384 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- handymark enthusiasts
## Why This Product
- Trusted handymark brand quality
## Features
- No Measuring extremely fast and virtually error-proof.
- So easy to us even beginners enjoy professional results.
- Saves time and materials often wasted when using a measuring tape easily paying for itself.
- Constructed of tough ABS plastic and stainless steel pins providing years of satisfaction.
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B000V5MPZM |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #206,721 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #635 in Tape Measures |