title: "UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with XP Power AED100US12 AZS3828 CWT PAC100F PAC100 F PAC 100F XPPOWER DC12V 8330mA 12VDC 8.33A 100W 12.0V Power Supply Cord Cable Charger (w/Barrel Round Plug)"
brand: "upbright"
---
# UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with XP Power AED100US12 AZS3828 CWT PAC100F PAC100 F PAC 100F XPPOWER DC12V 8330mA 12VDC 8.33A 100W 12.0V Power Supply Cord Cable Charger (w/Barrel Round Plug)
**Brand:** upbright
**Price:** Rp1457312
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with XP Power AED100US12 AZS3828 CWT PAC100F PAC100 F PAC 100F XPPOWER DC12V 8330mA 12VDC 8.33A 100W 12.0V Power Supply Cord Cable Charger (w/Barrel Round Plug) by upbright
- **How much does it cost?** Rp1457312 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- upbright enthusiasts
## Why This Product
- Trusted upbright brand quality
## Description