title: "AVAGO TECHNOLOGIES 4N25-000E OPTOCOUPLER, PHOTOTRANSISTOR, 2500VRMS"
brand: "avago technologies"
price: "Rp445110"
---
# AVAGO TECHNOLOGIES 4N25-000E OPTOCOUPLER, PHOTOTRANSISTOR, 2500VRMS
**Brand:** avago technologies
## Best For
- avago technologies enthusiasts
## Why This Product
- Trusted avago technologies brand quality
## Description
## Features
- Price For: Each No. of Channels: 1 Isolation Voltage: 2.5kV Optocoupler Output Type: Phototransistor Input Current: 10mA Output Voltage: 30V Opto Case Style: DIP No. of Pins: 6 Breakdown Voltage: 30V RoHS Compliant: Yes