brand: "alxcd"
price: "Rp403311"
currency: IDR
in_stock: true
reviews_count: 8
category: "Alxcd"
store_origin: ID
region: Indonesia
---
**Brand:** alxcd
**Price:** Rp403311
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🎧 Upgrade your sound, upgrade your day — don’t settle for less!
## Best For
- alxcd enthusiasts
## Why This Product
- Trusted alxcd brand quality
## Features
- Compatible with SONY WF-1000XM4 Earbuds
- Re-usable, can wash with water
- Package: 6 Pairs Ear Gel Tip & 1 Pcs Fiber Cloth with "ALXCD" Logo
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B09KRWW9BD |
| Best Sellers Rank | #14,731 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #433 in Headphone Earpads |