title: "V20 Cordless Leaf Blower, 125 mph, Bare Tool Only (CMCBL0100B)"
---
# V20 Cordless Leaf Blower, 125 mph, Bare Tool Only (CMCBL0100B)
**Price:** Rp6565707
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** V20 Cordless Leaf Blower, 125 mph, Bare Tool Only (CMCBL0100B)
- **How much does it cost?** Rp6565707 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B07MFD673S |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | Yes |
| Best Sellers Rank | #46,518 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #180 in Leaf Blowers #1,037 in Power Tools (Tools & Home Improvement) |