| ASIN | B07VRHWFS4 |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #472,953 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #3,337 in Range Accessories |